Malowanie-Kosciolow.pl

Malowanie elewacji

Kompleksowa renowacja elewacji to bardzo często świadczona przez nas usługa.

• Mycie elewacji
  • Ocieplanie elewacji
  • Tynkowanie elewacji
  • Malowanie elewacji
  • Naprawa ubytków, obróbek blacharskich, parapetów

To tylko niektóre z prac, którymi zajmujemy się na co dzień.

Za sprawą sporego zaplecza sprzętowego jesteśmy w stanie znacząco skrócić czas wykonywanych przez nas prac. Lekkie rusztowania aluminiowe, podnośniki koszowe oraz wyszkolona kadra sprawia, że prace wykonujemy bezpiecznie, czysto z poszanowaniem Państwa czasu.

IMAG0793

Malowanie wnętrz

Malowanie wnętrz to jedna z najbardziej ulubionych przez nas prac. To tutaj w największym stopniu jesteśmy w stanie wykazać się potencjałem jaki posiadamy. Organizacja pracy w połączeniu z nietypowym sprzętem jaki posiadamy ( bardzo lekkie podnośniki oraz rusztowania) sprawia, że prace przebiegają nad wyraz efektywnie, nie obciążając nadmiernie „pracy” Kościoła.

Malowanie dachów

Profesjonalne malowanie dachów to usługa, którą świadczymy najdłużej. W 2004 roku założyliśmy firmę, która zajmowała się tylko renowacją pokryć dachowych. Od tamtego czasu wykonaliśmy kilka tysięcy realizacji, których nie powstydziliśmy się do dziś.

• Mycie, czyszczenie, impregnacja, malowanie dachówki
  • Mycie, impregnacja, malowanie gontu drewnianego
  • Renowacja pokryć dachowych wykonanych z blachy
malowanie-gontu
rynny-stalowe-wymiana

Wymiana rynien

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów kilka lat temu stworzyliśmy w naszej firmie oddział zajmujący się tylko i wyłącznie montażem rynien.

• Naprawa istniejących rynien
  • Wymiana istniejących rynien
  • Montaż nowych rynien

Prace blacharskie

Nieodłącznym elementem kompleksowego zajęcia się danym zleceniem bywają również prace polegające na pracach blacharskich. Obróbki, gąsiory, kominy, parapety, rynny stalowe oraz wiele innych elementów często wymagają naprawy czy tez konserwacji. Bardzo chętnie zajmiemy się tego typu pracami.